BAYBY

Historia marki czyli kim jesteśmy

Przyjście dziecka na świat zmienia życie rodziny o sto osiemdziesiąt stopni. Wszystko jest zupełnie nowe, wszystko jest inne, wszystko zaczyna się toczyć dookoła jednego najważniejszego punktu na ziemi. Jest to zwykle moment, gdy rodzice nie mają ani czasu ani ochoty, żeby narażać się na jakiekolwiek ryzyko. Potrzebują kogoś, kogo mogą obdarzyć takim samym zaufaniem, jakim obdarza ich niedawno narodzone maleństwo. Potrzebują doskonale przygotowanego eksperta, który wie, czego potrzebuje ich dziecko. Kogoś, dla kogo bezpieczeństwo dziecka jest tak samo ważne jak dla nich. BAYBY jest właśnie takim ekspertem

Kładziemy nacisk na najwyższą jakość, całkowite bezpieczeństwo i specjalistyczne testy wszystkich naszych produktów przeprowadzane przez laboratorium badawcze TUV i Państwowy Instytut Zdrowia. Naszą filozofią jest bycie niezastąpionym pomocnikiem rodziny. Być zawsze pod ręką i zapewnić wszystko, czego dziecko potrzebuje – i to nie tylko po przyjściu na świat, ale również podczas niezwykle ważnego okresu początkowego rozwoju. BAYBY po prostu rośnie razem z Waszym dzieckiem. A jakie mamy ambicje? Zasłużyć na Wasze zaufanie i stać się nieodłączną częścią życia Waszego Dziecka i Was, jego rodziców.

Aby to osiągnąć, chcemy być – i jesteśmy – pod wieloma względami wyjątkowi. Nasze produkty są nie tylko całkowicie bezpieczne (nie zawierają Bisfenolu A ani innych szkodliwych substancji), ale również wyjątkowo ładne. Ich wzornictwo jest oryginalne, pozytywne, wesołe i przyjazne dla dzieci. Ich prosta i intuicyjna obsługa jest dużym ułatwieniem dla rodziców. Nasze produkty sprawią Wam radość, bo są oryginalne, a w wielu przypadkach również wielofunkcyjne. Podgrzewacz do butelek potrafi również sterylizować lub zagotować posiłki dla dzieci. Sterylizatory nie tylko usuwają bakterie, ale również suszą. Laktatory są 2-fazowe, bardzo wydajne i przyjazne dla użytkowniczek… A dodatkowo jest jeszcze coś, w czym jesteśmy wyjątkowi – swoją pracę wykonujemy z miłością, tak samo jak Wy z miłością opiekujecie się Waszym dzieckiem.


logo-(1).jpg